Home & Living

Hızlı ve Ekonomik Güncellemeler

Yılın bu zamanında, tatil ezmesi başlamadan önce her zaman hızlı dekorasyon düzeltmeleri bulmaya çalışıyorum ve param hediyeler ve eğlence için tahsis edildi. Bu eşyaları son IKEA ziyaretinde buldum: Biraz dekor asansörü ekliyorlar ve Noel Koförünü boşaltmayacaklar.

Bu inanılmaz eğlenceli ve renkli çelik numarası neredeyse fütüristik bir havaya sahiptir. Mutfağınıza eğlenceli bir enerji verecek ve bakmak geleneksel ahşap kasenizden çok daha ilginç.

Bu sıkıştırma spot ışığı modern ve endüstriyel çok şaşırtıcı bir karışımdır. Mat beyaz gölge metal aksanları mükemmel bir şekilde karşılaştırır ve ışığın kendisi gerçekten çok yönlüdür, böylece ihtiyaçlarınıza uygun olarak ayarlayabilir.

Kiddies’i iyi tasarımları takdir ettikleri için erken başlatın. Bu temel ahşap tabure uygun bir yemek masası için sadece ideal yüksekliktir, ancak temel ve siyah olduğu için “çocuk mobilyaları” diye bağırmaz.

Kim iyi bir dokuma sepeti sevmez? Bu çizgili olan sevimli bir deniz görünümü var. Ayrıca bir sürü oyuncak, çamaşır veya taze havlu saklayacak kadar büyük.

Fotoğraf kredileri: 1-4. IKEA