Uncategorized

Z-Wave Denetleyici Uyumluluğu Hayal Durumları Ocak 2016’da Bayi Havalandırmaları

Gibi Büyür, Post Bizim Merhaba, Z-Wave Goodbye okuyucularla bir akor vuruyor gibiydi. Biz yazdık…

… Z dalgası ‘standart’ olsa da, ele alınması gereken artan bir sorun var. Her yeni cihaz başlatıldığında kendinize sormanız gerekir-bu, Z-Wave kurulumumda destekleniyor mu?

Şimdi İngiltere’nin en büyük akıllı ev perakendecilerinden biri de hayal kırıklığını ifade etmeye başladı. İşte yeni Z-Wave Cihazları’nın son turunun sonucu…

Açıkçası, cihazın ve kontrolör üreticilerinin cihazlarının en yaygın denetleyicilerde mükemmel bir şekilde çalışmasını sağlamak için birlikte çalışmadığından gerçekten hayal kırıklığına uğradık!

Bu, herhangi bir yolla yeni bir durum değil, yıllardır böyle oldu ve kendimizi aynı soruyu bir kez daha soruyoruz – tam olarak kaç cihaz satmayı bekliyorlarsa ‘ T Herhangi bir kontrolörde çalışmak? Cihaz işe yaramazsa “teknik olarak uyumlu” ise bir jot önemli değil!

Bu durumun ortaya çıkmaya devam etmesi kesinlikle çılgınca görünüyor, bu cihazların bir Cuma gecesi hayal edildiği gibi değil ve ertesi gün perakendeci raflara vurmak için Pazartesi sabahı fabrikayı sunuyor! Bunun gibi cihazlar genellikle aylar ve aylar sürer, neden bu süre zarfında kontrolör üreticisiyle çalışmıyorsunuz, cihazların satışa çıktıktan sonra mükemmel çalışmasını sağlamak için?

Ne yazık ki, sürekli memnuniyetimizin göz ardı edildiği gibi, işlerin öngörülebilir gelecek için nasıl olduğu gibi göz ardı edildi

Şimdi, otomatik evin durumu eleştirmek için bir şey, oyunda cilt yok.

Ancak, geçim kaynağı Z-Wave satmaya bağlı olan Vesternnet gibi bir şirket, hayal kırıklarını bu şekilde halka açık bir şekilde göstermeye başladığında, elbette bir şeyin çok yanlış olduğuna dair oldukça güçlü bir işaret.

Z-Wave, ev sahipleri için uyumluluk komplikasyonlarıyla dolu sadece sinir bozucu bir akıllı ev sistemi daha oldu.

Öyleyse Z-Wave, bunu hızlı bir şekilde nasıl düzelteceksin?

[Güncelleme-Z-Wave’nin cevabını buradan okuyun]

VESTERNET BLOG: Z-BUVALLIANCE.org

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep