Uncategorized

Indigo’dan Tatil Seçimleri

Dün, Indigo’nun yıllık tatil önizlemesinde tüm mevsimsellere bir göz attık. Tam burada birkaç önemli olaylara bir bakış.

Akşam için özel konuklar romancı Vincent Lam (diğer görevi Acil Doktor – Bir Bit Seater, O Guy) ve Stil Virtuoso Heather Clawson, her ikisi de önde gelen blogun yazarı alışkanlıkla şık…

Ve bu çarpıcı yeni sehpa kitabı.

H & H’de Clawson’ın büyük hayranlarıız ve sunumundan sonra onunla sohbet etmeyi seviyoruz.

Sonra etrafa bakma zamanı gelmişti. Her ne kadar Noel’in erken göstergeleri beni mevsimsel dekorasyon için çok sayıda güzel nesne ile çevrili bir kariyer-anne, yapılacaklar listeleme paniğine gönderebilse de, tatil ruhuna yakalanmamak zordu. Bu ağaç, ormanlık yönlerinin yanı sıra ışıltılı nesnelerin karışımı ile çok sevimli oldu.

Bu bit kuş süsleri, özellikle de ışıltılı altın mide ve deniz mavisi tüyleri ile ideal olan olana kısmi.

Örgü hakkında çılgın olan Associate Seema Persaud, iplik küreleri ve kablo örgü kazaklarına benzeyen bu yaratıcı mumlara çekildi.

Gerçekten sevdiğim, altın vintage görünümlü çubuk araçlarının çizgisiydi. Eğlenceyi seviyorum, bunlar sıcak metaller desenini büyük bir parasız bir alana entegre etmek için en iyi yöntem gibi görünüyor.

Bu altın buz kovasına bir şişe prosecco ekleyin ve bu sezon için en iyi hostes hediyesine sahip olursunuz (ipucu, ipucu, önümüzdeki birkaç hafta içinde benim yerinde akşam yemeğine ilişkin tüm insanlar).

Kafamı bu tüylü atış minderlerine koymaya direndi, ancak bir süre zarifti. Kasım ayının karanlık akşamları ile tek yapmak istediğim bir kitapla kıvrılmak. Bunlara sahip olsaydım, Mart ayında benden bir kez daha haber alırdın.

Bu işlemeli ren geyiği yastığı (bu bir ren geyiği, değil mi?) Her türlü alana ince bir kurnaz tatil notu ekleyecektir.

Ama tüm büyüleyici dekorasyon parçaları bir yana, etkinliğin kapsayıcı tarzı “kitaplar güzel” idi. Aramızda kimin – dijital medya uzmanları ve herkes – kitapların hala yaşlanmayan arzu nesneleri olduğu konusunda hemfikir olmaz, hatta çevrimiçi olarak çok daha müthiş?

Floriana Paonessa, Holly Meighen ve Sarah Hartill tarafından tatil süsleyen makaleleri okuyun.

Fotoğraf kredileri: 1-11. Seema Persaud